Web Yazılım Projelerinize Özel Çözümler

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır.


Projelendirmek için sizden aldığımız her bir datayı tüm bilgi işlem süreçlerinden, analizlerinden, kullanıcı deneyimlerinden geçirerek, ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza sizi en iyi şekilde sunacak bir sonuç doğrultusunda ilerleriz.

Kurumsal firmalardan bireysel özel projelere kadar her bir konuda yapılan çalışmalarımız gizlilik içerisinde tutulur, onay alınmadıkça web sayfalarımızda paylaşılmaz, referans olarak gösterilmez.

Yaptığımız çalışmalardan ve neler yapabildiğimizden yüzyüze olan sunumlarımızda bahsedebilir, sizin projenize ait neler sunabileceğimiz ve detayları hakkında görüşebiliriz.

Bu ay hayata geçirmek istediğiniz yeni bir web projeniz mi var ?


Bize Ulaşın

İşe Başlama

Size en uygun çözümleri üretebilmek için çalışacağımız her proje kendine özel olacaktır. Bu nedenle proje oluşumunda bilinmesi gereken tüm ihtiyaçlarınızı detaylandırır, kısa sürede marka - ihtiyaç - süreç ve sonuç hakkında genel bir giriş yapmış oluruz.

Dijital Strateji

Uzman ekiplerimizin araştırır, analiz eder ve stratejik adımların neler olacağına dair tavsiyelerini sunar. Bu aşama projenin başarıya ulaşmasını sağlamak için bir iş akışı ve takibi adımıdır.

Mimari Yapılandırma

İşlenmek istenen yapıya uygun fonksiyonların, kullanıcı deneyiminda uzman ekibimizce bir ürüne dönüştürülebilmesi için çalışılır. Her projede esas olacak kendine özgü olan bu çalışma bir inşaatın temeline verilen değeri anlatır. Üzerine bineceği yüke nasıl cevap vereceği, daha sonraki gelişmelerin neler olabileceği burada öngörülmeye çalışılır.

Taslak - Tasarım

Görsel açıdan kullanıcı deneyimlerini en üst düzeyde olan ekibimiz esnek bir mobil, tablet ve masaüstü görsel çalışmaları hazırlar. Bu çalışmalar projenize uygunluğunu ve albenisini hedef alan esaslı tasarım uygulamalardır. Yayına alınacak projenin her bir iç detayı burada sergilenir, yaşatılır.

Kodlama & Geliştirme

Tasarımlar son hale geldiğinde tam zamanlı programlama ekiplerimiz ihtiyaç olan tüm kodlamaları tamamlar. Verilen süreler içerisinde testlere hazır hale getirilir. Yazılım ekibimiz her çalışmasında projenize en uygun yazılım dilini seçerek size özel bir geliştirme yapar.

Kalite & Kontrol

Bir projeyi test ortamından üretime aktarmadan önce tüm adımları bireysel ve otomatik testlere tabi tutarız. Burada stres testlerinden nasıl sonuç alındığını paylaşarak gerekli önlemlerin alınmasını veya bilinmesini sağlarız. Şartlar uygun gelirse projeyi planlanan tarihe yaklaşırken son testleri de tamamlayarak geri sayıma alırız.

Yayına Alma ve Optimizasyon

Proje yayına alındığı andan itibaren çözüm ortağınız olarak işlerin nasıl gittiğini takip eder. Gerekli görülen iyileştirmeleri, ihtiyaç duyulan yeni entegrasyonları sürekli olarak sistemi güncelleyerek işinizi geliştirmeye ve genişletmeye katkı sunmaya gayret ve özen gösteririz.

Diğer Hizmetlerimiz

Bize ulaşın, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz web çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım. Fiyat teklifi almak için formumuzu doldurabilir ya da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

web tasarımincele

seoincele

web site yönetimiincele

dijital pazarlamaincele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım