WEB SİTE YÖNETİMİ

Web site yönetimi hizmetlerimiz içerik giriş ve güncellemeleri, web sitenizin planlanan süreç ve aşamaları ile ilgili takip edilerek, geliştirilmesi ve doğabilecek ek ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır. Beklentileriniz, amacınız, talepleriniz üzerinden yola çıkar, ek olarak size uygun olan yöntem ve çözümleri de beraberinde sunarız.

Tüm bu süreçler içerisinde sizinle karşılıklı iş birliği içinde hareket eder, içeriklerinizin kreatif olarak düzenlenmesinden, teknik düzenlemeye kadar uzanan gerekli işlemleri uygularız.

Planlanacak olan web site yönetimi için sunulan hizmetler aşağıda genel başlıklar olarak bilginize sunulmuştur. Bu hizmetler ve kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik göstermektedir.

* Alan Adı & Hosting Yönetimi

* Mail, Sunucu Hizmetleri & Güvenliği

* İçerik Takip ve Yönetimi

* Seo Çalışmaları

* Genel Site Analizi & İyileştirme

* Sayfa İçi Optimizasyonları

* Görsel ve Teknik Destek Hizmetleri

* Özel Çözüm ve Uygulamalar

* Danışmanlık Hizmetleri

* Sistem Alt Yapı Bakım ve Güncellemeleri

* Google Adwords Çalışmaları

* Sosyal Medya Çalışmaları

* Raporlama

HEDEF KİTLENİZ İLE ETKİLEŞİM İÇİNDE OLUN

Web sitenizin, ürün ve hizmetlerinizin sanal ortamlarda yer alarak markanızın geliştirilmesinde destek sağlıyor,çözüm önerileri sunuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin arama motorlarında iyi bir konumda bulunabilir olması ve kalıcılığını sağlaması için seo hizmeti ile size destek sağlıyoruz. Rekabet oranlarına göre hedeflenen kelimelerin analiz ve belirlemelerini yapıyor, hedef kitlenizin size organik bir arama sonucu ile ulaşması için çalışıyoruz.

Google Adwords Reklamları

Markanızın dijital dünyada doğru hedef kitleye ulaşması için size özel çözümler üretebiliriz. Müşteri portföyünüzü genişletebilir, marka bilinirliğinizi hızlandırmak için çalışırız.

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal medya iletişiminde sunduğumuz hizmet ve uygulamalar ile markanızın geniş kitlelere seslenmesini, varlığınızı temsil ederek sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz.

Markanızın ihtiyaç duyduğu alanda küçük ya da büyük çaplı 

Web Geliştirme Hizmetlerinizi üstleniyoruz.

Web performansınızı, hizmet, ürün gruplarınızı inceleyelim, hedefleri birlikte yakalayalım.
Bize Ulaşın

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital ortamlarda henüz bir çalışmanız yok mu? Mevcut websiteniz veya aldığınız hizmetlerden memnun değil misiniz? Bize ulaşın, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz web çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım.

web tasarımincele

web yazılımincele

seoincele

dijital pazarlamaincele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım