WEB TASARIM

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekler, seo ve mobil uyumlu...

Çalışmaları İncele

Şirketinizin imajına olumlu bir katkı sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışan, görüş ve önerilerinizin de dikkate alınarak hazırlandığı modern arayüz tasarımlarına sahip web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojinin gerekleri doğrultusunda çalışmalar, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Amacımız görsel kalitesi yüksek ve alınmak istenen verimliliğe ulaşan web siteleri hazırlamak, beklenen performansta memnuniyet sağlamaktır.

Size özel hizmet seçeneklerimiz ile İhtiyaç duyduğunuz web sitesine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun olan hizmet seçenekleri ve çözümlerimizle tanışın.

Web Site Kurulum ve Yönetim Hizmetlerimiz

* Sosyal medya hesaplarınızı web siteniz için oluşturup, sayfanıza bağlıyoruz.

* Web site içeriklerinizin hazırlanması, belirli aralıklarla yeni içeriklerin eklenmesi, mevcut olan web sayfalarının yeniden düzenlenmesi konularında destek sağlıyoruz.

* İhtiyaç halinde web site yönetimini tamamen üstleniyoruz, sizden sadece gelişmeleri, yenilikleri alıp en uygun şekilde sayfada güncellemelerini yapıyoruz..

* Web sayfanızın yayın öncesi ve sonrasında içerik, görsel ve teknik alanlarda gerek duyduğunuz ilaveleri yaparak destek veriyoruz.

* Web sayfanız için periyodik yedeklemeleri yapıyoruz.

* Web sayfanızda ileriki zamanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz, yeni fonksiyonları, form güncellemelerini, reklam yönetimlerini daha kaliteli ve etkili işleten çözümler sunuyor ve destek oluyoruz.

* Web sitenizin mobil ve tablet cihazlar dahil tüm tarayıcılarda uyumlu olarak çalışmasını sağlıyoruz.

* Web sayfanızın Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında kayıt edilerek en hızlı şekilde bulunabilir olmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım Uygulama Süreci

** Sizden aldığımız maksimum veri ve görseller ile sayfadan elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşabilecek ön taslak çalışmaları veya örnekleri paylaşıyoruz.

** Sayfanızın amacına uygun olarak genel konsepti ve alt sayfa çalışmaları hazırlanır. Veri girişleri, test çalışmaları yapılır ve yayına alınır.

** Sayfanızda olmasının avantaj sağlayabileceği çözüm ve önerilerde bulunur, özelleştirilmiş bir tasarım, ihtiyaç duyulan script ve formlar ile web sitenizi iyileştiriyoruz.

** Çalışma süresi boyunca birebir iletişim halinde, günlük veya haftalık bildirim, paylaşımlar ile projeyi tamamlıyoruz.

Gelişmiş içerik yönetim paneli

CMSnano, kendi bünyesindeki yazılım ekibi tarafından geliştirdiği WEB SITE içerik yönetim sistemi ile müşterilerine profesyonel bir web site yönetimi sunmaktadır.

-- Sahip olduğu farklı modüller ile birçok farklı sayfa tasarımını birkaç adımda kolaylıkla yapabilirsiniz.

-- Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların mesajlarına kolaylıkla geri dönüşler sağlayabilirsiniz.

-- Web site kullanıcıları hakkında analiz verilerini inceleyebilir, reklam planlarınızı buna göre ayarlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Bize ulaşın, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz web çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım.

Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

web yazılım

incele

seo

incele

web site yönetimi

incele

dijital pazarlama

incele

Web Tasarım ihtiyacınız çin bizimle çalışmak ister misiniz ? Fiyat Teklifi İsteyin.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım