Web Tasarım

CMSnano ile Web Tasarım, Tek Sayfa Web Tasarım, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri.

Web Tasarım

Web Tasarım Seçeneklerimizi İnceleyin

Tek Sayfa

200 - 300 TL

 • *1 Sayfa
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
İncele

Pratik Sayfa

300 - 1.000 TL

 • *1 Sayfa (5-6 link)
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
 • *Google Harita Kaydı
İncele

Klasik Sayfa

1.000 - 2.500 TL

 • *1-10 Sayfa
 • *Ürün/Hizmet Sayfaları
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Kurumsal E-posta
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
 • *Google İşletme Kaydı
İncele

Özel Sayfa

Teklif İsteyin

 • *Standart Sayfalar
 • *Özel Tasarım Ek Sayfalar
 • *Ürün/ Hizmet Listeleme
 • *Ürün/Hizmet Detayı
 • *Yabancı Dil
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Kurumsal E-posta
 • *İçerik Girişi
 • *Google İşletme Kaydı
 • *Seo Altyapısı
İncele

Sektörlere Özel Web Tasarım Hizmetleri

Son teknolojiyi ve güvenlik unsurlarını barındıran web site çalışmaları yapıyoruz. Hazırladığımız tüm web siteleri hızlı, mobil uyumlu ve %100 Seo uyumludur. Web site çalışmalarımızı her sektöre ve ihtiyaca göre, talep edilen gereksinimleri de sağlayabilecek özelliklerde farklı çözümler ile sunabilmekteyiz.

Hukuk Bürosu Web Siteleri

Hukuk bürosu web tasarım, hukuk bürosu web sitesi, hukuk bürosu internet sitesi, hukuk bürosu web site tasarımı, hukuk bürolarına özel web tasarım hizmeti, hukuk bürosu web site örnekleri.

Detaylı İncele
Sağlık Sektörü Web Tasarımları

Sağlık sektörüne özel web tasarım ihtiyaçlarınız için kaliteli bir web sitesi ve profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Kişisel Doktor Sitesi, Dişçi, Saç Ekimi, Hastane, Medikal Ürünler…

Detaylı İncele
Cafe - Restoran Web Tasarımları

Cafe, restoran, gıda ve yiyecek üzerine hizmet veren birçok işletme için müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştirilen web tasarım hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel bir tasarım ve sayfa yapıları, birden fazla dilde sorunsuzca çalışabilen sayfa ve fonksiyonlara sahip bir web sitesi...

Detaylı İncele
İnşaat Sektörü Web Siteleri

İnşaat Sektöründe faaliyet göstermekte olan firmalar için web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Talep ve ihtiyaçlarınızın uygulanabildiği, mobil uyumlu, birden fazla dilde sorunsuzca çalışan, ve hızlı bir web sitesi için hemen fiyat alabilirsiniz.

Detaylı İncele
Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal web sitesi, kurumsal web site tasarımı, kurumsal web tasarım, kurumsal firma sitesi.

Detaylı İncele
Eğitim Sektörü Web Siteleri

Eğitim ve öğretim kurumları için belirlenen taleplere göre web site hizmetleri sağlıyoruz. Kurumunuzu prestijli ve kaliteli bir imajla yansıtacağınız bir web tasarım, hızlı ve seo uyumlu çalışan sayfalar, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonlarla desteklenebilecek bir çalışma için hemen iletişime geçin.

Detaylı İncele

Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, mobil uyumlu ve seo uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışan, taleplerinizin de dikkate alınarak hazırlandığı modern arayüz tasarımlarına sahip web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun olan hizmet seçenekleri ve çözümlerimizle tanışın.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web sitenizin tasarım ve uygulama çalışmaları ile birlikte içerik takip ve yönetimini üstlenir, sitenize özel araştırma ve çalışmalar ile markanızın geliştirilmesi ve dijital ortamlarda ihtiyacını duyduğunuz konularda hizmet ve çözümler sunarız.

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Hazırladığımız tüm web siteleri mobil cihaz uyumluluğuna sahiptir. Bu şekilde siteniz daha fazla ziyaretçi alır ve sayfalarınızda kolaylıkla gezinerek websitenize ulaşabilirler.

Mobil Web Site Tasarımı

Mobil Web Site Tasarımı

Mobil cihaz üzerinden aramalarda arama motorları mobil sitelerine öncelik vermekte, bu sebeple mobil aramalarda üst sıralarda yer almak için siz de sitenizin bir mobil site versiyonuna sahip olmayı düşünebilirsiniz.

Neler sunuyoruz?

Web sitesi ihtiyacınız için sağladığımız hizmetler aşağıda bilginize sunulmuştur. Bu hizmetler ve kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik gösterebilmekte, genel ve özel hizmetler olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web Tasarım Özellikleri

Kurumsal Web Tasarım

Modern web tasarım yapısı ile birlikte aynı zamanda firmanızın da kurumsallığını yansıtan bir yapıda web sitesine ihtiyacınız varsa, size bu çalışmayı memnuniyetle sunmaya hazırız.

Özel Web Tasarım

Benzer tema yapılarından uzak yalnızca size ait olan ve markanızla özdeşleşen bir web tasarıma sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırlayabileceğimiz özel tasarım web sitelerini değerlendirebilirsiniz.

Alan adı & Sunucu Hizmetleri

Alan adı kayıt, transfer ve takip işlemlerini sizin için kolaylıkla yürütebiliriz. Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır ve hızlı çalışır.

Kurumsal E-posta Hesabı

Alan adınıza özel kurumsal e-posta hesaplarına sahip olursunuz.

Kolay Yönetim Paneli

Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Seo Altyapısı & Seo Destek

Websiteniz seo altyapısına sahiptir, buna ek olarak web sayfa ayarlarınızın ve içeriklerinizin seo optimizasyon standartlarında hazırlanmasını sağlar, planlanan çalışmalara göre ek hizmetler sunarız.

Sosyal Medya

Websiteniz mevcut sosyal medya hesaplarınıza entegre edilmiş olarak hazırlanır. Mevcut bir hesabınız yoksa oluşturarak gerekli başlangıcı yapmanız konusunda size destek olabilir veya alabileceğiniz düzenli hizmetler konusunda yardımcı olabiliriz.

Genel Site Analizi & İyileştirme

Arama motorları nazarında iyi değerleri olan ve sonuca ulaşabilecek başarıya sahip olmanız için belirlenen web site standartlarına ulaşmanız ve kalıcılığı sağlamanız için gereken çalışmaları yürütürüz.

Google Adwords Reklamları

Reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız web sitenizin planladığınız bütçe doğrultusunda iyi bir verim ve doğru ziyaretçi hedeflemesi ile yürütülmesi için size hizmet sağlayabiliriz.

Mesajlaşma Modülü

Web siteniz üzerinden size ulaşmak isteyen müşterileriniz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitenize Özel Çözümler

Web sitenizin amaçladığı hizmete uygun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz geliştirmeler konusunda teknik veya görsel çalışmalar ile size destek hizmetleri sağlayabiliriz.

Destek Hizmetleri

Web siteniz için alan adı, e-posta desteği verilmekte, sunucu güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir.

Web Site İçerik Takip ve Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz dahilinde sitenizi sizin için güncel tutar, içerik takip ve iyileştirmeleri ile işlerinizi kolaylaştırmanız ve sonuç alabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için çalışırız.

Yabancı Dil Çözümleri

Web sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizin mobil sayfalarda ulaşılabilir olması web sitenizin mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir.

Sistem Altyapı ve Bakım Güncellemeleri

Zamanla değişen web site tasarım ve yazılım altyapısından geri kalmamanız için web sitenizde gerekli güncellemeleri sağlarız.

Bize ulaşın, ihtiyaç duyduğunuz web tasarımı çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım.

Web Tasarım & Özellikleri

CMSnano, bireysel web site, kurumsal web site ve özel web tasarım hizmetleri vermektedir. Hazırladığımız web siteleri modern bir tasarım yapısına sahip olmakla birlikte, tamamı mobil cihazlar ile uyumlu, hızlı bir şekilde çalışan, destekleyici seo hizmetleri ile iyi sonuçlar alabileceğiniz bir seo altyapısına sahiptir. Sizin için hazırlayacağı sayfayı yalnızca bütçesine odaklanmaksızın özverili bir şekilde hazırlamakta ve işinize katkı sağlayacak bir sonuca ulaştırmak için çalışmaktadır.

Destekleyici Web Site Hizmetleri

Web Sitelerini hazırlarken genel amacımız görsel kalitesi yüksek ve belirli standartları barındırmasına dikkat ederek, alınmak istenen verimliliğe ulaşan web siteleri hazırlamaktır. Web sitenizi hazırlarken aynı zamanda sayfalarınızın editör çalışmaları konusunda sizlere destek sağlayabilir, eksik olduğunuz konularda sizin için gerekli çalışmaları yürütebiliriz. Bunun yanında web siteniz düzenli olarak takip ve güncelleme hizmetleri gerektiriyor ise bu konuda size ayrıca gereken desteği sağlamaktayız.

Gelişmiş Yönetim Paneli

CMSnano, müşterilerine web site içeriklerini herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan kolaylıkla düzenleyebileceği gelişmiş bir yönetim paneli sunmaktadır. Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz de renk ayarlarını, yazı stilini değiştirebilir ve sayfa ayarlarınızın izin verdiği ölçüde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Web Site Destek ve Güncelleme Hizmetleri

Web sitenizin alan adı, sunucu, e-posta, güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir. Ayrıca bizden web site hizmeti alan müşterilerimiz için destek ve içerik güncelleme hizmetlerimiz bulunmaktdır. Bunun dışında web site performansları ile ilgili web sitelerimizi düzenli olarak takip etmekte, geliştirmekte veya müşterilerimizi gerekli güncellemeler hakkında bilgilendirmekteyiz.

Web Tasarım Çalışmaları

E-ticaret Sitesi Çalışmaları

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

Web Site Seo
Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları

Web Site Yönetimi
Web Site Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme

Google Adwords Reklamları
Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.

Web Yazılım
Web Yazılım

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım