Web Site Yönetimi Raporlama

WEB YÖNETİMİ RAPORLAMA

Web sitenizi düzenli olarak takip edip ve gerekli güncellemeleri yapacak zamanı bulamıyor veya yeterli web tasarım deneyimine sahip ilgili personeli sağlayamıyorsanız, web site yönetim hizmetlerimiz sizin için harika bir çözüm yolu olabilir. Bu amaçla ihtiyaçlarınızı anlayan, planlama ve uygulama fırsatını ayağınıza getirecek bir ekiple çalışmış olacaksınız. Birden fazla web siteleriniz varsa her biri hakkında olması istenen derecede ilgi, takip ve yönetimi anlık olarak gerçekleştirilecek, raporlarını haftalık veya aylık olarak görebileceksiniz. Hizmetiniz içinde belirlenen rakipleriniz ile karşılaştırmalarını alabilecek, tavsiye ettiğiniz iyileştirmeler veya ekibimizin öngördüğü değişiklikleri onay vererek hayata geçirebileceksiniz. Nihayetinde sizin adınıza web sayfalarınız hakkında sektörde oluşan gelişmeleri yorumlayarak daima sizi rakipleriniz arasından ayıracak, en üst sıralara taşıyacak bir çalışma sistemine ihtiyacınız olacak, biz de tüm bu konulardaki çözümleri sunuyor ve raporlarla iletiyor olacağız.

WEB SİTE HİZMETLERİ

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Raporlama

Rekabet oranlarına göre belirlenen hedef kelimeler için organik bir seo çalışması yapılır ve planlanan sürelerde durum raporlamaları sunulur. Hedef kelimeler için ne gibi çalışma ve iyileştirmeler yapıldı, rekabet oranlarına göre nasıl bir konumda yer alarak ilerliyorlar..

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal Medya Çalışmaları Raporlama

Sosyal platformlardaki marka bilinirliğinizin artması ve hedef kitleniz ile doğrudan etkileşim içinde olmanız için size destek veriyor, çalışmalarımızı raporluyoruz.

Google Reklamları Raporlama

Google Reklamları Raporlama

Görsel reklamlar, metin reklamlar... Oluşturulan kampanyalarınızda nasıl bir gelişme var, hangi şekilde daha fazla ziyaretçi ağına ulaşıyor, hangi zamanlarda daha çok verim alıyorsunuz? Anahtar kelimeleriniz, reklam gruplarınız, bütçeleriniz, tıklama maliyetleriniz...

Web Site Hizmet Raporlaması

Web Site Hizmet Raporlaması

Web siteniz için altyapı çalışmaları, teknik, içerik iyileştirme ve geliştirmeleri sonrasında aldığımız sonuçlar ne şekilde ilerliyor, web sitenizin analiz verilerinde nasıl gelişmeler var ...

Tek Bir Noktadan Web Çözümleri & Hizmet Raporlama


Web siteniz düzenli olarak takip ve gelişimi gerektiriyor fakat gerekli zamanı ve yeterli deneyimde ilgili personeli sağlayamıyorsanız web site yönetim hizmetleri sizin için de bir çözüm yolu olabilir.

İncele

Diğer Hizmetlerimiz

Bize ulaşın, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz web çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

web tasarımincele

web yazılımincele

seoincele

web site yönetimiincele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım