E-TİCARET

E-TİCARET SİTESİ VE E-TİCARET YÖNETİMİ

e-ticaret sitesi

Cmsnano ile E-ticaret hizmeti

Cmsnano, e-ticarete yeni başlamak isteyenler ile ekonomik ve kalıcı bir çözüm arayarak devamlılık sağlamak isteyenler için kullanışlı özellikler ve ödeme avantajları sağlar. Bir çok e-ticaret sağlayıcısının size bir üst paket ve ek ödemeler ile sunduğu bir çok özelliğe fiyat ve paket farkı ayrımı olmadan sahip olabilirsiniz. Mobil uyumlu e-ticaret sitesi, pazaryeri entegrasyonu, tedarikçi xml entegrasyonları, excel ile ürün yükleme, mobil yönetim paneli, sanal pos ve ödeme entegrasyonları, fatura ve kargo fişi yazdırma, e-fatura ve e-tahsilat özelliği gibi birçok özellik kullanımına bir farka tabi tutulmadan sahip olur, ödeme avantajları ve kısa sürede kurulumu ile işlerinizi kolaylıkla ilerletebilirsiniz.

Özel E-ticaret Tasarımı

Özel e-ticaret tasarımı veya e-ticaret yönetim hizmetleri konusunda bizden ayrıca hizmet alabilirsiniz. E-ticaret sitenizi ürün yükleme, banner ve kampanyalar ile site tasarımını ve içerikleri güncel kılma, seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları... Sitenizin kurulumundan itibaren düzenli olarak takip edilerek yönetilmesine kadar ihtiyaç duyduğunuz konularda hizmet ve desteğe açığız.

E-ticaret Yönetimi

E-ticaret sitenizi ürün yükleme, banner ve kampanyalar ile site tasarımını ve içerikleri güncel kılma, seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları... Sitenizin kurulumundan itibaren düzenli olarak takip edilerek yönetilmesine kadar ihtiyaç duyduğunuz konularda hizmet ve desteğe açığız.

Web siteniz yönetilirken yapılan çalışmalardan haberiniz olsun.

Web site yönetimi hizmetleri, güncel kılınması gereken sayfa içerikleri ile birlikte sitenin amaçlanan sonuca ulaşmasına kadar planlanan çalışmaları kapsamaktadır. Bu hizmet mevcut sayfalarınızın yalnızca güncel kılınmasını sağlamak amacı ile olabileceği gibi beraberinde web sitenizin arama motorları ve ziyaretçileriniz nazarında iyi bir performansa sahip bir siteye ulaşmasını sağlamak da olabilir.

Aşağıda genel ve özel hizmetler kapsamında tuttuğumuz belli başlı hizmet başlıklarını görebilirsiniz. Yönetim hizmeti dahilinde yaptığımız çalışmaları belirlenen planlar doğrultusunda tamamlayarak sizlere belirlenen periyodlarla bilgilendirmelerini yaparız.

e-ticaret özellikleri İŞİNİZİ İLERLETEN ÖZELLİKLER

Mobil uyumluluk, pazaryeri entegrasyonu, tedarikçi xml entegrasyonları, excel ile ürün yükleme, mobil yönetim paneli, sanal pos ve ödeme entegrasyonları, fatura ve kargo fişi yazdırma, e-fatura ve e-tahsilat özelliği... birçok özellik kullanımına e-ticaret paket farkına tabi tutulmadan sahip olursunuz

e-ticaret yönetim paneli TEK PANEL ÜZERİNDEN SİTE VE HESAP YÖNETİMİ

Birden fazla e-ticaret sitesi ile birlikte cms web sitesi sahibi olabilir, aynı yönetim paneli üzerinden tüm sitelerinizin içeriklerini, siparişlerinizi, mesajlarınızı kolaylıkla takip ederek yönetebilir, beraberinde üyelik hesabınız ile ilgili hatırlatma, ödeme ve gelişmeleri de takip edebilirsiniz.

mobil yönetim paneli MOBİL YÖNETİM PANELİ

E-ticaret sitenizi Ios / Android cihazınızdan takip ederek yönetebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını çekin, yükleyin, düzenleyin veya kolaylıkla fiyatını değiştirin. İlgilenmeniz gereken öncelikli konuları görün. Sipariş ve satışlarınızı görüntüleyin. Müşterilerinizle daha kolay iletişim kurun.

e-ticaret sitesi özellikleri KULLANIŞLI ÖZELLİKLER

Sitelerin tamamı mobil uyumludur, mobil yönetim paneline sahiptir, hızlı çalışır, sanal pos ve bir çok özellik dahil ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren işinizi kolaylıkla ilerletebilme imkanı sağlar.

E-ticaret Ödeme Avantajları ÖDEME AVANTAJLARI

E-ticaret siteniz için ihtiyacınız olan özellikleri belirlerken fiyatlar konusunda size ekonomik fiyatlar sunabiliriz. Ödeme konusunda sağlayabileceğimiz kolaylıklar ile işinizi kolaylıkla kurarak iyi bir başlangıç yapmış olursunuz.

Mobil Uyumlu E-ticaret Sitesi MOBİL UYUMLU E-TİCARET SİTESİ

Mobil uyumlu sürümü sayesinde E-ticaret siteniz farklı cihaz ekranlarında dahi üyelik, ürün incelemeleri ve alışverişlerde ziyaretçileriniz için kolaylık sağlar. Herhangi bir ek fiyat veya paket ayrımına dahil olmadan e-ticaret siteniz mobil uyumluluk özelliği kullanımına sahiptir.

E-ticaret Sitesi Özellikleri

Alan adı hizmetleri, hosting, SSL, e-posta, sunucu güvenliği, ödeme yöntemleri, yedekleme hizmeti ile daha birçok hizmet bir bütün olarak sizlere sunulur.

Hizmetlerimiz

Güvenilir Sunucu

Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır, siteniz hızlı çalışır.

SSL Sertifikası

Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde bilgi güvenliği için 256-Bit SSL sertifika kurulumu.Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz.

Seo Özellikleri

Seo ayarları ile e-ticaret sitenizin Google tarafından daha etkili bir şekilde indekslenerek, ürünlerinizin bulunur olmasını sağlayın.

Ürün Karşılaştırma Modülü

Ziyaretçilerinizin istedikleri özelliklerin hangi üründe olduğunu karşılaştırarak kolaylıkla bulmasını sağlayın.

Banner & Slider Yönetimi

Sitenizde kampanyalarınızı en güzel şekilde tanıtacak özel banner ve slider tasarımlarınızı bir çok farklı sayfada yayına alabilir ve kolaylıkla zaman ayarlı yönetebilirsiniz.

Detaylı Filtreleme

Ürün kriterlerine göre seçim yaptırarak, kullanıcılarınızın detaylı bir arama imkanı ile kolaylıkla aradığı ürüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

E-ticaret sitenizi sosyal medya hesaplarınıza kolayca entegre edebilir ve paylaşım araçları özelliğini kullanabilirsiniz.

Mesajlaşma Modülü

Ziyaretçilerinizle direkt olarak siteniz üzerinden iletişime geçin, geçmiş yazışmalarınızı görüntüleyin, müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

Tedarikçi (XML) Entegrasyonu

Tedarikçi entegrasyonu ile yüzlerce ürünü kısa süre içerisinde fiyat, resim ve açıklama bilgileri ile beraber sanal mağazanıza aktarabilirsiniz.

Çoklu Dil Çözümü

Çoklu dil desteği ile e-ticaret sitenizin farklı dillerde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok ödeme yönteminin entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Ipara, Bkm Express, iyzico, PayU, paycell.

Ürün Varyasyonları

Farklı renkler, beden, malzeme gibi ürünlerinizde farklı varyasyonlar sunun. Her varyasyonun kendi fiyatı farklı adet ve bilgileri olabilir.

Kullanıcı Yetkilendirme

Çalışan personelinize sistem üzerinde belirli sayfalara erişebilme yetkisi sağlayabilir, sahip olduğu yetki ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Lojistik Entegrasyonları

Kargo firmaları ile tam entegre çalışan entegrasyonlar sayesinde zamandan kazanabilir, müşterilerinize de siparişlerinde takip kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, n11, amazon, ptt avm, akakçe, cimri. E-ticaret sitenizdeki ürünler pazar yerlerinde de yer alsın. Ürünlerinizi farklı pazarlardan satın ve tek panelden yönetin.

Mobil Uyumlu E-ticaret

Mobil uyumlu sürümü sayesinde E-ticaret siteniz farklı cihaz ekranlarında dahi ürün incelemelerinde ve alışverişlerde ziyaretçileriniz için kolaylık, sizin çin daha fazla ziyaretçi avantajı sağlar.

Mobil Yönetim Paneli

E-ticaret sitenizi mobil cihazınız üzerinden yönetin. Ürün fotoğraflarınızı çekin, yükleyin, sipariş ve mesajlarınızı takip edin, müşterileriniz ile kolay iletişim kurun.

Daha Fazlası

Excel ürün aktarımı, fatura yazdırma, kargo fişi yazdırma, e-fatura özelliği, e-tahsilat özelliği ... Bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşın.

E-TİCARET ÖRNEKLERİMİZİ İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

E-TİCARET ÖRNEKLERİMİZ

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, seo ve mobil uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı

Web Site Seo
Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları

Google Adwords Reklamları
Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.

Web Site Yönetimi
Web Site Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım