CMSnano Blog

SOSYAL MEDYA & TEKNOLOJİ & DİJİTAL & SEO

cmsnano blog
Google Fotoğraflar'dan beğeni ve favori özellikleri

Google Fotoğraflar’a beğeni ve favori özellikleri geldi. Bu yenilikler küçük detay özellikler olsa da sosyal bir platformdaki fotoğraf uygyulamaları için gerekli olan özelliklerden.

Android kullanıcıları, telefonlarını ilk aldıkları günden itibaren Google Fotoğraflar uygulamasını da otomatik olarak kullanmaya başlıyorlar.
Favoriler özelliği yıldız şekli ile gösteriliyor ve aynı zamanda da “sık kullanılanlar” olarak da gruplandırılıyor. Galeride dolaşırken bir fotoğraf için sağ üst köşede bulunan yıldıza tıkladığınız zaman otomatik olarak “favoriler” klasörü oluşturulmaya başlanıyor.

Favori butonu, sadece kendi kütüphanenizdeki fotoğraflar için aktif olacak, böylece favori olarak tek bir öğeyi işaretleyebilmenizi sağlayacak, bu da yeni bir fotoğraf albümünün otomatik olarak en sevdiğiniz fotoğraflardan oluşmasının önünü açacak.

Ayrıca fotoğraflar için gelen bir diğer özellik de kalp butonuna sahip “beğeni” özelliği. Bu özellik, yalnızca ailenizin ya da arkadaşlarının sizinle paylaştığı fotoğraflar için aktif olacak. Yani biri sizinle fotoğrafını paylaştıysa kalp butonuna tıklayarak onu beğenebilirsiniz. Yalnız beğeni özelliğiyle paylaşılan bir albümü de beğenebilir ancak sizinle paylaşılmayan fotoğraf veya albümleri beğenemezsiniz.

 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım